Historie Semtamťuku

Předsednictví

11. předseda - Káča od 5. 6. 2016 dodnes

místopředseda Dědek

Na výpravě Norsko 2016 dosáhla skóre 288 bodů ulovením polaka 76cm, kelera 85cm, halibuta 65cm a obecňačky 62cm. Dle pravidel vyhlášené soutěže zvítězila a stala se tak přesedou s koeficientem 3,0.

10. předseda - Dědek od 6. 7. 2015 do 4. 6. 2016

místopředseda Šaman

úlovek kapra 58cm, 4 kila s celkovou hodnotou 3,01 na Vltavě, viz. zde

9. předseda - Šaman od 24. 7. 2013 do 5. 7. 2015 (1 rok, 11 měsíců a 12 dnů)

místopředseda Dědek

úlovek dvou kaprů 52 a 54cm s celkovou hodnotou 4,66 na Labi, viz. zde

8. předseda - Dědek od 22. 6. 2011 do 23. 7. 2013 (2 roky, 1 měsíc a dva dny)

místopředseda Šaman

úlovek dvou tloušťů 50 a 51cm s celkovou hodnotou 9,54 na Labi, viz. zde

7. předseda - Šaman od 28. 7. 2009 do 21.6.2011 (1 rok, 10 měsíců a 25 dnů)

místopředseda Soukromník

úlovek candáta s hodnotou 4,70 na Labi, viz. zde

prodloužil 28.7.2010 úlovkem tlouště 51cm, nový koeficient je 4,91.

6. předseda - Soukromník od 23. 10. 2007 do 27. 7. 2009 (1 rok, 9 měsíců a 5 dnů)

místopředseda Dědek

úlovek štiky s hodnotou 2,52, viz. tady

prodloužil úlovkem dvou kaprů s hodnotou 3,80 od 11.5.2009, zde

5. předseda - Dědek od 14. 8. 2007 do 22. 10. 2007 (2 měsíce a 9 dnů)

místopředseda Šaman

úlovek kapra s hodnotou 2,46, viz. tady

4. předseda - Šaman od 9. 8. 2007 13. 8. 2007 (5 dnů)

místopředseda Dědek

úlovek kapra s hodnotou 1,08 a cejna s hodnotou 1,12, celkem 2,20, viz tady

3. předseda - Dědek od 5.7.2006 do 8.8.2007 (1 rok, 1 měsíc a 4 dny)

místopředseda Šaman

úlovek bolena s hodnotou 2,74, viz. tady

2. předseda - Šaman, ve funkci od 24.10.2004 do 4.7.2006 (1 rok, 8 měsíců a 12 dnů)

místopředseda Soukromník

uloveni dva kapři s celk. hodnotou 3,82 bodu, viz. zde a Jak jsme se stal předsedou (zde)

1. zakládající předseda - Soukromník, ve funkci od 19.2.2004 do 23.10.2004 (8 měsíců a 5 dnů)

místopředseda Dědek

určeno losem na První zakládající schůzi

 

Založení RSS

První zakládající schůze - 27. listopadu 2003 (viz. zde)

Druhá zakládající schůze - 15. ledna 2004 (viz. zde)

Oficiální založení RSS, registrace na MV - 19. února 2004 (tady)