Deník sdružení

Druhá zakládající schůze RSS

Záminku k uspořádání druhé schůze RSS nalezl Šaman. Prý když tak hezky pokračují webové stránky RSS, dopíše ty stanovy. A jak řekl, tak učinil. Druhá zakládající schůze RSS proběhla 15.1.2004 v oblíbené hospodě Loskuták. Místo i čas zvolil Šaman dost zkušeně, protože krátce po příchodu tradičních prvních dvou  členů se v lokále objevila lepá děva a vyměnila nám dvě krabičky cigaret za plné. Chvíli teda nebylo pořádně jasné, co vlastně chce, protože neměla klasický stejnokroj a krabičky tahala z vlastní mrňavé kabelky, ale pak ze sebe vysypala cosi o bezva akcičce na snoubičích a prý i s DJem. Navíc nás obdarovala dvěma letákama vystřiženýma ve tvaru palčáků. No tak to jsme byli rádi, že.

V deset si od rozdělané diplomky odskočil i třetí člen zakládajícího výboru a schůze mohla být považována za zahájenou. Neprodleně jsme přistoupili k jedinému bodu programu a Šaman po šamanovsku vytáhl z hrozivého báglu bezvadné desky a z nich sněhobílé stránky dokončených stanov ve dvou výtiscích. Jeho respekt před úředními lejstry ho bezesporu předurčuje ke skvělé kariéře. Půjčíl nám vlastní připravené pero a mohli jsme, postupně předseda, místopředseda a dozorčí orgán, stanovy stvrdit.

Další průběh večera zaznamenal dva závěry. Jednak, že výjezdní zasedání by mohlo mít bohatý program Duke, Wolf, WarcraftII a DeltaForce (plus žíhání tyčky v Poděbradech), druhak, že Šaman by měl kouřit i před Zdeňkou. Tomu moc nerozumin, protože Šaman přeci už dlouho nekouří. I dál je už zápis schůze trošičku nečitelný. Následuje totiž poznámka, že se kdosi shlédl v kartičkovém kalendáříku a že Soukro měl plata hmyzu a breberek napíchaných v krabicích 3x5. Nebo 3x5 krabic? Prej to našel  u popelnice. No ale to byl samozřejmě ještě kluk.

Závěrem jsme našemu aktuálnímu předsedovi popřáli hodně štěstí při přepisování diplomky, kvůli které ostatně dorazil tak pozdě. Oč později, o to efektněji, protože si nedávno pořídil nový vůz Lancia a mohl nás tedy jako pravý předseda rozvést do postelí. 

 

Tady jsou fotky.

přidáno: Dan 15.1.2004