Kalendář RSS

 
       
  25.11. Káča má svátek  
  17.12. Dědek má svátek  
  7.2. Šaman má narozeniny (44.)  
  13.2. Soukromník slaví narozeniny (47.)  
       

Aktuality


Úniková hra

Ještě před hlavní akcí sezóny se předseda dědek rozhodl prověřit akceschopnost všech členů sdružení. Přeci jen jsme už poměrně dlouho nepodnikali něco všichni společně a tak bylo třeba zjistit, zda jsme schopni táhnout za jeden provaz i ve vypjatých situacích. Norsko se kvapem blíží a tam každé škobrtnutí může znamenat nenahraditelné ztráty!

přidáno: Káča 5.6.2016


Slapy s lodí (fotky)

Článek přidá Dědek

přidáno: Dan 14.12.2015


Prase v Lomu (fotky)  

Článek přidá Šaman

přidáno: Dan 26.11.2015


Dědek a Elen předsedou

Vysoká Elen mi dlouho nechtěla dát. Byla opravdu nepoddajná. Po mnoha různých strategiích a pokusech se mi ji ale konečně podařilo položit na lopatky. Jak to probíhalo napíšu v samostatném článku, teď chci hlavně oznámit, že výsledkem včerejšího výletu s Elen je předsednický koeficient rovné 3 body dosažený kaprem 58cm s rovnými čtyřmi kily. Vím, že nemáte lístky, ale já jo a pokud Šaman dotáhne nové stanovy, můžeme soutěžit mnoha dalšími způsoby. Teď mi, kamarádi, budete na výpravách sbírat žížaly.

přidáno: Dan 5.7.2015


Hospoda (fotky)

Zjistil jsem, že o společném setkání jen tak na jedno v hospodě je v deníku Sdružení poslední zmínka z roku 2010, konkrétně zde (mimochodem stojí za proklik). Situaci proto nyní napravuji srazem Na Mělníku, kde jsme se potkali shodou okolností skoro nachlup přesně pět let od zavírání Na konečný.
Káču na fotkách nehledejte, tu pak do fotek vmontuju Photoshopem, až jí někdy uvidim.

přidáno: Dan 7.6.2015